Montážny a manipulačný pracovník - Loučka

Loučka, Zlínsky kraj, Česká republika
Pracovné ponuky
Mzda (brutto):
90 Kč / hod.+ príplatok za zmennosť 6 Kč / hod
+ bonusy za nadčasy
Pracovná doba:
Denná, poobedná a nočná zmena
Práca načas (víkend):
Možnosť nadčasov
Práca počas sviatkov:
Nepracuje sa
Druh pracovného pomeru:
Trvalý pracovný pomer
Doplnkové informácie:
Pracovná ponuka je aktuálna od 01.05.2020
Pozícia je vhodná najmä pre ženy.
Náplň práce:
Kompletizácia konektorov a káblikov.
Montáž konektorov a zasúvanie kontaktov do konektorov.
Balenie konektorov do sáčkov príp. ukladanie do prepraviek.

Požiadavky:
Min. stredoškolské vzdelanie bez maturity.
Prax nie je nutná, vhodné aj pre absolventov.
Zodpovednosť a spoľahlivosť.
Manuálna zručnosť.
Dobrý zrak podmienkou - vylúčená je farbosleposť.
Ochota pracovať na zmeny.
Benefity:
Záloha 1.000,- Kč už po odpracovaná 1. týždňa v hotovosti.
Strava na pracovisku zabezpečená, 55 % príspevok na stravovanie
Motivačné bonusy za dochádzku a výkon.
Ubytovanie:
Prácu poskytujeme s ubytovaním

Ubytovanie je zadarmo

Informácie pre vás

Mena a kurz v UK | Veľká Británia

Libra (pound) má sto centov. Kurz britskej libry sa pohybuje v rozmedzí 0.88 = 1 EURO. Peniaze bez problémov zameníte v banke. Tie majú otvorenú približne od pol desiatej do pol piatej a vo väčších centrách sú otvorené i cez víkend. ...

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás

Referencie

Jaroslav D.,23.06.2016,

,, Dobrý deň, s mestom som spokojný, je to tu naozaj krásne, ubytovanie je skvelé so skvelou partiou ľudí a práca mi vyhovuje. Nemenil by som tu nič, všetko je naozaj skvelé...""

Partneri